Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

Список товарів, що підлягають гігієнічної реєстрації:


1 . Мінеральна вода ( природна столова , лікувально-столова , лікувальна ) , бутильована питна вода , розфасована в ємності (у тому числі для використання в дитячому харчуванні) , тонізуючі напої , алкогольна продукція , включаючи слабкоалкогольну продукцію , пиво.

2 . Спеціалізовані харчові продукти , у тому числі продукти дитячого харчування , продукти для вагітних і годуючих жінок , продукти дієтичного ( лікувального і профілактичного ) живлення , продукти для харчування спортсменів (далі - спеціалізовані харчові продукти) ; біологічно активні добавки до їжі , сировина для виробництва біологічно активних добавок до їжі , органічні продукти.

3 . Харчові продукти , отримані з використанням генно - інженерно - модифікованих ( трансгенних ) організмів , у тому числі генетично модифіковані мікроорганізми .

4 . Харчові добавки , комплексні харчові добавки , ароматизатори , рослинні екстракти в якості смакоароматичних речовин і сировинних компонентів , стартові культури мікроорганізмів і бактеріальні закваски , технологічні допоміжні засоби , в тому числі ферментні препарати.

5 . Косметична продукція ; засоби і вироби гігієни порожнини рота.

6 . Дезінфікуючі , дезінсекційних і дератизаційні засоби ( для застосування в побуті , в лікувально -профілактичних установах та на інших об'єктах (крім застосовуваних у ветеринарії )) .

7 . Товари побутової хімії .

8 . Потенційно небезпечні хімічні та біологічні речовини і виготовляються на їх основі препарати, що представляють потенційну небезпеку для людини ( крім лікарських засобів ) , індивідуальні речовини (з'єднання ) природного або штучного походження , здатні в умовах виробництва , застосування , транспортування , переробки , а також в побутових умовах надавати несприятливий вплив на здоров'я людини і навколишнє природне середовище.

9 . Матеріали , обладнання , пристрої та інші технічні засоби водопідготовки , призначені для використання в системах господарсько -питного водопостачання.

10 . Предмети особистої гігієни для дітей і дорослих ; предмети дитячого вжитку до трьох років : посуд та вироби , використовувані для харчування дітей , предмети по гігієнічному догляду за дитиною ; одяг для дітей

(перший шар).

11 . Вироби, призначені для контакту з харчовими продуктами ( крім посуду , столового приладдя , технологічного обладнання) .

Державної гігієнічної реєстрації підлягають товари що вперше виготовляються , а також вперше ввозяться на територію Митного союзу.

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012