Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

 

Міністерство охорони здоров'я Росії пропонує внести зміни в технічні регламенти Митного союзу
Міністерство охорони здоров'я Росії пропонує внести зміни в технічні регламенти Митного союзу, спрямовані на обмеження вмісту солі в продуктах харчування. Крім того, МОЗ пропонує зобов'язати виробників вказувати вміст кухонної солі на етикетках і упаковці харчових продуктів.
Про це на минулому 17 березня в Держдумі засіданні «круглого столу» повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я та санітарно - епідеміологічного благополуччя людини МОЗ Росії Наталія Костенко.
Вона зазначила, що у зв'язку з тим, що в даний час ГОСТи мають не обов'язковий, а рекомендаційний характер, МОЗ вважає необхідним збереження в російському законодавстві терміна «якість харчових продуктів».
«З метою реалізації основ держполітики в області здорового харчування до 2020 -го року МОЗ підготував пропозиції щодо внесення змін в технічні регламенти Митного союзу, що стосуються обмеження кухонної солі в харчових продуктах і розміщення на етикетках продукції інформації не тільки про зміст основних харчових речовин і енергії - тобто це білки, жири, вуглеводи - але і кухонної солі», - поінформувала Наталія Костенко.
За її словами, в техрегламент Митного союзу також пропонується внести умова про обов'язкове використання збагаченої йодом харчової кухонної солі при виробництві дитячого харчування, хліба і хлібобулочних виробів.

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012