Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

Ростехнагляд встановив нові вимоги промбезпеки


Наказом Федеральної служби з екологічного, технологічного і атомного нагляду (Ростехнагляд) затверджено нові вимоги промислової безпеки на небезпечних виробничих об'єктах для зберігання і переробки рослинної сировини.
Зміни застосовні, насамперед, до робіт, в процесі яких утворюється вибухонебезпечні та самозаймисті суміші та інші небезпечні продукти переробки зерна. Нові норми діють при розробці технологічних процесів, документації, обгрунтування безпеки об'єктів; при проведенні експертизи промислової безпеки; в ході виготовлення, монтажу, налагодження, обслуговуванні і ремонті устаткування; а також при експлуатації, капітального ремонту, технічному переозброєнні, консервації та ліквідації об'єктів.
Наказ встановлює перелік документів, які повинні бути розроблені з метою забезпечення безпеки на подібних об'єктах. У цей перелік увійшов техпаспорт вибухобезпеки, технологічні регламенти та схеми, паспорти на аспіраційні і пневмотранспортні установки і взриворазрядні пристрої.
Також Ростехнагляд скасував Постанову Федерального гірничого та промислового нагляду Росії від 10.06.2003 N 85 «Про затвердження « Правил промислової безпеки для вибухопожежонебезпечних виробничих об'єктів зберігання, переробки та використання рослинної сировини».

 

 

 

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012