Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

Схвалено три проекти технічних регламентів Митного Союзу, що встановлюють вимоги до різних видів хімічної продукціїТри проекти технічних регламентів , що встановлюють вимоги до різних видів хімічної продукції, схвалені Колегією ЄЕК . Відповідні Рішення (№ 228-231 ) розміщені на офіційному сайті відомства.
Йдеться про наступні проекти :
- «Про безпеку хімічної продукції» ;
- «Про безпеку лакофарбових матеріалів» ;
- «Про безпеку синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії».
Документи пройшли публічне обговорення, внутрішньодержавне узгодження, метрологічну експертизу та інші процедури. Тепер найближчим часом очікується їх ухвалення Радою Євразійської економічної комісії. З опублікованих на сайті проектів Рішень Ради ЄЕК , якими будуть прийняті технічні регламенти Митного союзу, стало відомо , що введення в силу нових вимог до хімічної продукції очікується 1 листопада 2016р. Згідно прийнятій практиці, всі три техрегламенти набудуть чинності одночасно .
Нагадаємо, розробником техрегламенту про хімічної продукції виступила Російська Федерація, двох інших проектів - Казахстан . Документи встановлюють вимоги до виробництва, обігу хімічної продукції , а також до правил підтвердження відповідності, класифікації та маркування .
Вимоги техрегламенту на хімічну продукцію не будуть поширюватися на харчову продукцію і БАДи, готові лікарські препарати, побутову хімію, парфумерію і деякі інші категорії продукції . У свою чергу під дію технічного регламенту на лакофарбові матеріали не підпадають фарби для художніх робіт, смоли, розчинники і т.д.
Відповідно до Рішення 228, ЄЕК зобов'язана розробити вимоги до ведення Реєстру хімічних сумішей і речовин Митного союзу. Слід також зазначити, що дата набуття чинності трьох «хімічних» техрегламентів неодноразово змінювалася. Спочатку планувалося , що нові вимоги почнуть діяти з початку 2017 року. Потім термін скоротився до лютого 2015 року. На сьогоднішній день називається нова дата - 1 листопада 2016 року.

 

 

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012