Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

Дозволи Ростехнагляду будуть скасовані з 1 січня 2014р.

 

З 1 січня 2014 р. державна послуга з видачі Дозволів на застосування технічних пристроїв Ростехнагляду на небезпечних виробничих об'єктах ВІДМІНЕНО .
Якщо для пристрою не встановлено вимогу підтвердження відповідності будь-якого чинного Технічного Регламенту, необхідно оформляти Висновок про промислову безпеку .


Підстава - нова редакція статті 7 ФЗ від 21 липня 1997 року N 116- ФЗ " Про промислову безпеку небезпечних виробничих об'єктів" :
Технічні пристрої , які застосовуються на небезпечному виробничому об'єкті
1 . Обов'язкові вимоги до технічних пристроїв , застосовуваним на небезпечному виробничому об'єкті , і форми оцінки їх відповідності зазначеним обов'язковим вимогам встановлюються відповідно до законодавства Російської Федерації про технічне регулювання .
2 . Якщо технічним регламентом не встановлена ​​інша форма оцінки відповідності технічного пристрою , застосовуваного на небезпечному виробничому об'єкті , обов'язковим вимогам до такого технічному пристрою , воно підлягає експертизі промислової безпеки :
до початку застосування на небезпечному виробничому об'єкті ;
після закінчення терміну служби або при перевищенні кількості циклів навантаження такого технічного пристрою , встановлених його виробником ;
за відсутності в технічній документації даних про термін служби такого технічного пристрою , якщо фактичний строк його служби перевищує двадцять років ;
після проведення робіт , пов'язаних із зміною конструкції , заміною матеріалу несучих елементів такого технічного пристрою , або відновлювального ремонту після аварії або інциденту на небезпечному виробничому об'єкті , в результаті яких було пошкоджено такий технічний пристрій.
3 . Федеральними нормами і правилами в галузі промислової безпеки можуть бути передбачені можливість , порядок і терміни досвідченого застосування технічних пристроїв на небезпечному виробничому об'єкті без проведення експертизи промислової безпеки за умови дотримання параметрів технологічного процесу , відхилення від яких можуть призвести до аварії на небезпечному виробничому об'єкті.

 

 

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012