Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

Законодавство України у сфері автотранспорту планується привести у відповідність до норм актів ЄС
ВР. Проект Закону "Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу". Розміщений на сайті Мінінфраструктури.

Передбачається викласти в новій редакції Закон України «Про класифікацію колісних транспортних засобів», а також внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів »,« Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності ».

Прийняття Закону має на меті приведення норм законодавства України у відповідність з нормами європейського права, врегулювання відносин між автоперевізниками, підприємствами технічного сервісу, замовниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносин з юр- і фізособами суб'єктами підприємницької діяльності.

В цілому Закон спрямований на створення цивілізованого ринку автотранспортних перевезень в Україні, що є передумовою створення єдиного економічного простору з іншими державами-членами ЄС.

Пропонується імплементувати 10 актів законодавства ЄС (додаток XXXII до гл. 7 «Транспорт» р. V «Економічний і галузеве співробітництво» Угоди про асоціацію Україна-ЄС), які сприятимуть підвищенню рівня безпеки на автотранспорті, створення сприятливих умов праці для водіїв, зниженню аварійності на дорогах, підвищенню відповідальності перевізників та водіїв транспортних засобів за дотриманням законодавства у сфері автотранспорту.

З прийняттям запропонованого регуляторного акта будуть встановлені технічні вимоги до транспортних засобів та порядку їх допуску до дорожнього руху відповідно до міжнародних договорів, Угодою Україна-ЄС.

Крім того, змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається посилити покарання за випуск на лінію ТЗ, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам, або без необхідних документів, передбачених законодавством.

Джерело: "ТРАНСПОРТ"

http://transport-journal.com

 

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012