Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

 

Уряд визначив національний орган зі стандартизації

 

Уряд визначив спеціалізоване підприємство у сфері стандартизації, яке може виконувати функції національного органу стандартизації, – Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (ДП "УкрНДНЦ"). Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів прийняв 26 листопада.

ДП "УкрНДНЦ" є провідною науковою установою у сфері стандартизації з 1991 року (підприємство реорганізовувалось і змінювало назву), володіє науково-технічною базою, фахівцями і практичним досвідом у цій сфері. Сьогодні це підприємство поміж іншого здійснює експертизу проектів національних стандартів, видання та розповсюдження національних стандартів і є розробником основоположних стандартів національної системи стандартизації.

Цей крок – украй важливий для забезпечення функціонування національного органу стандартизації, утворення якого, зокрема, передбачено Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

На важливості створення й функціонування національного органу стандартизації було наголошено під час зустрічі представників Мінекономрозвитку з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з питань підприємництва та промисловості, що відбулася 25 вересня 2014 року.

http://www.kmu.gov.ua

 

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012