Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

"БЮРО КБ"

Logo Biuro KB - Certyfikaty na rynek rosyjski

ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ukraińska wersja językowa Biuro KB Ruskij Бюро КБ Polska wersja językowa Biuro KB

 

Раді повідомити, що з 9 квітня 2012 група компаній «Бюро К » є авторизованим дилером Інформаційної Системи «ТЕХНОРМАТІВ».
Інформаційна Система « ТЕХНОРМАТІВ » - документація для професіоналів.

Інформаційна система ТЕХНОРМАТІВ пропонується у двох варіантах: у вигляді стандартної конфігурації або у вигляді набору електронних бібліотек .
Також є можливість придбання окремих стандартів , норм , правил та інших нормативних документів , у друкованому та електронному вигляді.

Стандартні конфігурації включають в себе основні і найбільш популярні стандарти та керівні документи. На даний момент ми пропонуємо 5 стандартних конфігурацій:

1.МАКСИМУМ
Повна база документації (нормативно - технічні документи , керівні документи ) - більше 44 010 ыв

2.ВСІ ГОСТи
Включає всі діючі ГОСТи, а також скасовані, замінені і знову прийняті стандарти - більше 26 325 документів

3.ПРОФЕСІОНАЛ
Включає всі керівні документи різних відомств, а також більше 4000 ГОСТів , у т.ч. ЕСКД , ЕСТД , ЕСПД , СРПП , ГСОЄІ , СИБИД і інші стандарти - більше 23110 документів

4.ЕКСПЕРТ
Містить керівні документи різних відомств, а також 1500 ГОСТів , у т.ч. ЕСКД , ЕСТД , ГСС , СРПП , СИБИД тощо - понад 5754 документів

5.РЕДАКТОР
Програмне забезпечення, дозволяє самостійно додавати документи в базу НТД (тільки версія)


ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ КЕРІВНИХ ДОКУМЕНТІВ
27 електронних бібліотек керівних документів містять нормативно - технічну документацію різних відомств з наступних тематик: будівельний, нафтовий і газовий комплекс , пожежна безпека, охорона праці , менеджмент якості , екологічний менеджмент , зв'язок і телекомунікації , CALS - технології , санітарні правила і норми , документи залізничного , автомобільного та водного транспорту.

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ ГОСТів
1.Електронний бібліотеки ГОСТів по класифікатору ОКС
Складені на основі Загальноросійського класифікатора стандартів (ВКБ) , у тому числі такі як ОКС 17 «Метрологія та вимірювання» , ОКС 19 «Випробування» , ОКС 35 «Інформаційні технології» ,
ОКС 49 «Авіаційна та космічна техніка» , ОКС 71 «Хімічна промисловість» , ОКС 91 « Будівельні матеріали та будівництво» та інші - всього 39 бібліотек

2.Тематичні електронні бібліотеки ГОСТів
Бібліотеки містять ГОСТи основних російських систем стандартів - ЕСКД , ЕСТД , ЕСПД , ГСИ , ССБТ , СИБИД , СПКП , СНДС , систем стандартів АСУ , «Надійність в техніці » , «Менеджмент ризику» , «Інструмент промисловий » та інших - всього 16 бібліотек .

У всі стандартні конфігурації та електронні бібліотеки системи ТЕХНОРМАТІВ (крім конфігурації Каталог) входять повні тексти стандартів та нормативно-технічної документації , що є копіями офіційних видань.
Детальну інформацію про кількість документів і цінах на конфігурації і бібліотеки можна знайти в прайс -листі .
До складу Інформаційної системи ТЕХНОРМАТІВ входить 100 електронних бібліотек стандартів та нормативно-технічної документації .
Електронні бібліотеки містять нормативно - технічну документацію , спеціально підібрану по конкретній галузі або тематиці .
Всі запропоновані зміни і бібліотеки норм і стандартів , а також окремі видання стандартів і нормативних документів , ви можете замовити і купити, в будь-якому з офісів «Бюро КБ», розташованих в Санкт -Петербурзі , Калінінграді, Києві та Гданську.
Номери телефонів, електронної пошти офісів групи компаній «Бюро КБ», можна подивитися в розділі «Контакти».

 

 

 

 

 

СЕРТИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ

СЕРТИФІКАЦІЯ В РОСІЇ

СЕРТИФІКАЦІЯ У МИТНОМУ СОЮЗІ


Site Map

БЮРО КБ
Києві 03028, г.Киев,
Стратегическое шоссе 2а, 86
тел.+380 505 48 47 74

Сертифікація в Росії

Сертифікація у Митному Союзі

Сертифікація в Україні

© by KORNET 2012